Hör av dig till oss!

Johan Green  VD  040-43 88 64 073-315 44 24  johan.green@green-co.se

Johan Green
VD

040-43 88 64
073-315 44 24
johan.green@green-co.se

Morgan Andersson  Servicechef  0371-165 02 073-315 44 26  morgan.andersson@green-co.se

Morgan Andersson
Servicechef

0371-165 02
073-315 44 26
morgan.andersson@green-co.se

Nils Cristianson  Ekonomichef  040-43 88 63 073-315 44 28  nils.cristianson@green-co.se

Nils Cristianson
Ekonomichef

040-43 88 63
073-315 44 28
nils.cristianson@green-co.se

Anders Friborg  Försäljningschef   073-315 44 22  anders.friborg@green-co.se

Anders Friborg
Försäljningschef


073-315 44 22
anders.friborg@green-co.se

Leslie Halvarsson  Säljare  040-43 88 65 073-315 44 25  leslie.halvarsson@green-co.se

Leslie Halvarsson
Säljare

040-43 88 65
073-315 44 25
leslie.halvarsson@green-co.se

Gunilla Olsson  Order/Administration  040-43 88 72 073-315 44 30  gunilla.olsson@green-co.se

Gunilla Olsson
Order/Administration

040-43 88 72
073-315 44 30
gunilla.olsson@green-co.se

Bengt Evermyr  Servicetekniker    073-315 44 31  bengt.evermyr@green-co.se

Bengt Evermyr
Servicetekniker

073-315 44 31
bengt.evermyr@green-co.se

 


Kom och hälsa på oss!

Kontoret i Lund    Öppettider 08:00 - 17:00 (Lunch 12:00 - 13:00)   040-43 88 60  Prästavägen 12 224 80 Lund

Kontoret i Lund
Öppettider 08:00 - 17:00
(Lunch 12:00 - 13:00)

040-43 88 60

Prästavägen 12
224 80 Lund

 
Service & Lager i Anderstorp   Öppettider 08:00 - 17:00 (Lunch 12:00 - 13:00)   0371-165 02  Box 4, Ågatan 24 334 32 Anderstorp

Service & Lager i Anderstorp
Öppettider 08:00 - 17:00
(Lunch 12:00 - 13:00)

0371-165 02

Box 4, Ågatan 24
334 32 Anderstorp

 

E-postadresser

order@green-co.se

invoice@green-co.se

Vill du ha kontakt direkt med någon av våra medarbetare?
Då hittar du respektive e-postadress under bilderna lite längre upp på sidan.