Hör av dig till oss!

       Johan Green       VD       040-43 88 64      0733-15 44 24      johan.green@green-co.se

     Johan Green
     VD

     040-43 88 64
     0733-15 44 24
    johan.green@green-co.se

       Morgan Andersson       Servicechef       0371-165 02      0733-15 44 26      morgan.andersson@green-co.se

     Morgan Andersson
     Servicechef

     0371-165 02
     0733-15 44 26
    morgan.andersson@green-co.se

       Nils Cristianson       Ekonomichef       040-43 88 63      0733-15 44 28      nils.cristianson@green-co.se

     Nils Cristianson
     Ekonomichef

     040-43 88 63
     0733-15 44 28
    nils.cristianson@green-co.se

       Peter Nilsson       Säljare        0733-15 44 23      peter.nilsson@green-co.se

     Peter Nilsson
     Säljare


     0733-15 44 23
    peter.nilsson@green-co.se

       Leslie Halvarsson       Säljare       040-43 88 65      0733-15 44 25      leslie.halvarsson@green-co.se

     Leslie Halvarsson
     Säljare

     040-43 88 65
     0733-15 44 25
    leslie.halvarsson@green-co.se

       Ebba Ebberstein       Ekonomiassistent            040-43 88 72      ebba.ebberstein@green-co.se

     Ebba Ebberstein
     Ekonomiassistent

     
    040-43 88 72
    ebba.ebberstein@green-co.se

       Bengt   Evermyr       Servicetekniker      Ferromatik       0733-15 44 31      bengt.evermyr@green-co.se

     Bengt Evermyr
     Servicetekniker
     Ferromatik

     0733-15 44 31
    bengt.evermyr@green-co.se

       Martina Holmberg       Administration/Marknad       040-43 88 73      0733-15 44 30      martina.holmberg@green-co.se

     Martina Holmberg
     Administration/Marknad

     040-43 88 73
     0733-15 44 30
    martina.holmberg@green-co.se


Kom och hälsa på oss!

  Kontoret i Lund    Öppettider 08:00 - 17:00 (Lunch 12:00 - 13:00)   040-43 88 60  Prästavägen 12 224 80 Lund

Kontoret i Lund
Öppettider 08:00 - 17:00
(Lunch 12:00 - 13:00)

040-43 88 60

Prästavägen 12
224 80 Lund

 
  Service & Lager i Anderstorp   Öppettider 08:00 - 17:00 (Lunch 12:00 - 13:00)   0371-165 02  Box 4, Ågatan 24 334 32 Anderstorp

Service & Lager i Anderstorp
Öppettider 08:00 - 17:00
(Lunch 12:00 - 13:00)

0371-165 02

Box 4, Ågatan 24
334 32 Anderstorp

 

E-postadresser

order@green-co.se

invoice@green-co.se

Vill du ha kontakt direkt med någon av våra medarbetare?
Då hittar du respektive e-postadress under bilderna lite längre upp på sidan.